Aktualności
Pani Teatrzyk w maju w bibliotece w Czernicy PDF Drukuj Email
31.05.17

 

Poprawiony ( 31.05.17 )

 
Katarzyna Miller w bibliotece w Czernicy! PDF Drukuj Email
26.05.17

Przyszedł czas na krótkie podsumowanie wczorajszego spotkania z Katarzyną Miller. Pomyślałam sobie, że to będzie trudne zadanie, ale wiecie co? Przeglądając zdjęcia stwierdziłam, że wcale nie! Klamrą, która spina wszystkie nasze wczorajsze tematy, problemy i pytania jest uśmiech i radość. Obśmiałyśmy same siebie – to bardzo ważna umiejętność – wczoraj dostałyśmy lekcję, jak to robić. Innym też się dostało – a co!
Czytelniczki wychodziły ze spotkania wręcz upojone radością i pozytywną energią. Wiem, że niektóre długo czekały na sen – tak rozbudził je wieczór spędzony w bibliotece ;) Inne do łóżka zabrały najnowszą książkę Pani Kasi. Dziś wymieniamy się wspomnieniami i zdjęciami, a jak się ponownie zobaczymy - wymienimy się uśmiechem :) 

 

Poprawiony ( 26.05.17 )

 
Malowanie porcelany - warsztaty plastyczne w bibliotece w Czernicy PDF Drukuj Email
24.05.17

 

Poprawiony ( 24.05.17 )

 
EtnoWarsztaty z Robertem Maciągiem. PDF Drukuj Email
19.05.17

Dwie klasy czwarte ze szkoły podstawowej w Czernicy wzięły udział w warsztatach prowadzonych przez Roberta Maciąga, podróżnika i fotografa z zamiłowania. Nasz gość odwiedził już ponad 20 krajów, a w każdym jak mówił zostawił wielu przyjaciół i dobrych znajomych. Jest autorem książek podróżniczych, jest także dwukrotnym laureatem nagrody TRAVELER miesięcznika National Geographic (za podróż i książkę).
Razem wybraliśmy się w podróż po Afryce, poznaliśmy historię, tradycje i wyzwania życia codziennego ludzi zamieszkujących różne jej regiony. Przygotowaliśmy też kolorowe maski mające dodać nam odwagi, siły i sprytu, i świetnie się przy tym bawiliśmy. Dziękujemy naszemu gościowi za wspaniałą zabawę, a Pani Bogusławie Pusz za opiekę nad grupą. Warsztaty odbyły się w ramach działań klubu DKK.

 

Poprawiony ( 19.05.17 )

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 66